אירוח בלתי נשכח וחוויה שזוכרים

הם שם אך אנחנו לא שמים לב אליהם, הם מטפלים בנו בלי שנרגיש, הם מפנקים אותנו ואנחנו לא יודעים איך. זה בדיוק תפקידם – לתמוך בנו ובגופנו כרואים ואינם נראים או יותר נכון כתומכים ואינם מורגשים – רהיטי בית־המלון!

כן! הרהיטים הם מה שיבדיל בין סתם עוד אירוח ובין אירוח שיישאר בזיכרון כחוויה בלתי־נשכחת, כשיא של נוחות ופינוק שלא יותירו לנו ברירה אלא לשוב אליהם כמה שיותר מהר.

חדרי נופש באילתריהוט כחלק מהשירות

אז נכון שבדרך כלל נשים לב לריהוט בבית־המלון רק אם הוא יצא מגבולות הקו העיצובי במבנה, אם הוא יהיה יוצא דופן או שונה מכל מה שאנו מכירים מהיום־יום שלנו. עיצוב יוצא־דופן בבית־המלון הוא דרך לצאת מהשגרה ולהרגיש שבאמת עזבנו את הבית, את החיים הרגילים ונכנסנו אל תוך חלום שונה שגם הפריטים בו – הרהיטים – שונים ומזמינים אותנו לחוויה אחרת.

אך במקרה שלנו אנו רוצים דווקא להתייחס לבית־מלון שעיצוב הפנים בו מכיל רהיטים שפשטותם היא הדבר שבולט בו ויופיים העדין, הפשוט והצנוע הוא מה שיקפוץ לנו לעין. ולא רק זה – הנוחות המופלאה שהם יעניקו לנו כשנשב עליהם או כשנישן בהם, היא הדבר שיהפוך את החופשה המפנקת שלנו לכזאת שלא נשכח אף פעם.

לובי שלא נרצה לעזוב

חיכינו זמן כה רב לחופשה הזאת, חלמנו על בית־המלון הזה, שמענו עליו כל כך הרבה, קראנו עליו כל כך הרבה והינה אנחנו כאן. נכנסנו ללובי וליבנו מחסיר פעימה. מצד אחד המרחבים המוארים שנוסכים בנו תחושת שלווה ואושר, ומצד שני פינות ההסבה היפות והנוחות למראה שמאפשרות גם פרטיות וגם חברותה עליזה ומענגת. הכורסאות האלה – אח, כמה שהן נראות נוחות. אנחנו נמהר אליהן עוד לפני שנדבר עם פקיד הקבלה הנחמד ונצנח לתוכן בהנאה ובליווי אנחת רווחה כזאת שכולם ישמעו. איזה כיף! איזה אושר! איזו נוחות! אנחנו נשקע בתוכן ולא נרצה לקום אף פעם.

ריהוט שנרצה לקחת הביתה

אנחנו שמים לב לכל הריהוט שמסביבנו. אנחנו מבינים שהוא מה שהופך את בית־המלון שלנו למיוחד. יש בו תחושת נוחות, ביתיות ופשטות והוא מכיל פאר ויוקרה שאינם מנקרים לעין, להפך – הם צנועים ועדינים אך נוחים בצורה בלתי רגילה. אם יש משהו שאנחנו לומדים כבר מהשעה הראשונה של החופשה שלנו הוא שהריהוט הוא חלק בלתי נפרד מחוויית החופש והאירוח, וכשנוח לנו, כשהגוף יכול להירגע, אנחנו יודעים שהגענו למקום הנכון והטוב ביותר בעבורנו.

מלוא החוויה

לאחר שנת לילה עמוקה ורגועה במיטה גדולה ומפנקת בחדר מרווח המרוהט בטוב טעם, שכל הריהוט בו נועד כדי לפנק אותנו ולספק לנו אירוח שלא נשכח אף־פעם,  ולאחר שניסינו שוב ושוב את הכיסאות הגדולים, את ההדומים הכיפיים, את הספות הקטנות והמדהימות, קפצנו שוב ושוב על המיטה ושקענו בנחת בכורסה הצופה אל הים, החלטנו שזהו – אנחנו נגלה את סוד הריהוט כאן ויהי מה!

הסוד שנוכל לקחת הביתה

חוויית הביקור בבית־המלון הטביעה בנו חותם ושינתה אותנו לעד. כעת אנו מבינים שגם אנחנו יכולים לשחזר אותה בעצמנו ובאמצעות רהיטים כמו פולרם – מותג הריהוט הצומח בישראל, להפוך את ביתנו למקום אירוח מפנק שלא נרצה לעזוב לעולם. נו טוב – לפחות עד החופשה הבאה.

כן, זה מה שגילו לנו אנשי הצוות המדהימים בבית־המלון – אם אתם רוצים חוויית אירוח בלתי נשכחת חפשו את בית־המלון שמבין מה הדרך הטובה ביותר לפנק את האורחים בפשטות כדי שתמיד ירצו לחזור. הספות המשולמות, הכורסאות השוקעות המדהימות שמתאימות לכולם, המיטות הגדולות והמפנקות, השולחנות הגדולים והיפים והכיסאות הנוחים – כמה פשוט, ככה מדהים.

השארת תגובה