מלון אוריינט ירושלים

מלון אוריינט ירושלים, המלון ה- 18 של רשת המלונות ישרוטל, ברמה של חמישה כוכבים דה לוקס, ייפתח בספטמבר 2016 בירושלים. במלון אוריינט היוקרתי יהיו 250 חדרי אירוח מאובזרים ברמה גבוהה, והוא יכלול, בין השאר, ספא עם בריכה מחוממת, בריכה חיצונית (על גג המלון) מסעדות, חדר כושר, מרכז עסקים מצויד בכל המכשור הנדרש לקיומן של פגישות עסקיות, אולם כנסים מפואר שיכול להכיל כ- 700 איש. מלון אוריינט ירושלים יימנה עם היוקרתיים שבמלונות הרשת, והוא יתאפיין בשלושת ערכי הליבה של הרשת – איכות, מצוינות ויוקרה.

המלון ממוקם ברחוב עמק רפאים 3 ירושלים

  

מלון אוריינט

 

על עיצוב המלון החדש, אשר נבנה באופן המתאים לאופי ולאווירה של המושבה הגרמנית (אשר הפכה בשנים האחרונות למבוקשת ואטרקטיבית) מופקדת חברת עיצוב בינלאומית רבת מוניטין הירש בדנר. בעיצוב המלון ניתן דגש על שילוב מוטיבים ירושלמיים טיפוסיים ומסורתיים. (11 דירות מפוארות מוצעות למכירה בשני מבנים בעלי ארבע קומות,המהווים מתחם עצמאי ונפרד. יוכלו ליהנות, בתשלום, מהשירותים המוצעים במלון עצמו. יצוין, כי מתחם המגורים הוא חלק מהמתחם הסגור של המלון ובכך מספק לדייריו ביטחון מרבי).

מלון אוריינט מציע מבחר גדול ועשיר של פינוקים, כאשר אחד המרכזיים שבהם הוא מתחם הספא העצום הכולל סאונות, ג'קוזי, חמאם ומגוון טיפולים ועיסויים מרגיעים ומענגים.

מלון אוריינט ירושלים במיקום מנצח

מיקומו של מלון אוריינט ירושלים בקרבתם של אתרים תיירותיים אטרקטיביים, הופך אותו כבר כיום לאטרקטיבי עבור מי שיתארחו בו: גן הפעמון, מתחם "התחנה", משכנות שאננים, הכותל המערבי, החאן, משכן הכנסת, קניון ממילא ומוזיאון ישראל. קרבתו של מלון אוריינט אל עוגני התיירות והעניין שבעיר יהווה, בוודאי, שיקול מרכזי בבחירת תיירים, מהארץ ומחוץ לה, להתארח בו. הרמה הגבוהה של השירותים ומסורת היחס האישי לכל אדם בנוסף להיצע העשיר והמגוון של פינוקים ההופכים את השהייה במלונות הרשת לחוויה בכלל ולחוויה קולינארית בפרט.

 

מלון אוריינט ירושלים

 

ייחודו של המלון - שילוב המהנה עם המועיל

בבניית מלון אוריינט החדש הוטמעה התפיסה וההכרה כי על מנת למשוך אליו אנשי עסקים שלא רק יקיימו בו את פגישותיהם העסקיות אלא יתארחו בו, ילונו בו, יבלו בו וייהנו משפע הפינוקים שבו, יש להנגיש ולזמן עבורם את כל השירותים הנדרשים לקיום פגישות וכנסים עסקיים באותו מתחם, שבו יוכלו גם לנוח בין הפגישות, ולבלות בסיומן- במלון או בסביבתו.

מלון אוריינט החדש מרשת ישרוטל, הממותגת כאחת מרשתות הנופש והפנאי המובילות בישראל, אשר בחזות המעוצבת והמסוגננת של מתחמיו השונים בכלל ושל  סוויטות האירוח שבו בפרט צפוי כבר עם פתיחתו להיות מקור משיכה לרבים המחפשים מקום לקיים בו פגישות עסקיות ולשלבן עם שהייה ואירוח באחד מחדריו או באחת הסוויטות שלו.

עוד בטרם נפתח מלון אוריינט החלו להיקלט ההזמנות לקיים בו פגישות וכנסים ולהתארח בו. כמו כל שאר מלונות הרשת בכלל והיוקרתיים שבהם בפרט, כגון מלון בראשית, מלון כרמים, רויאל ביץ ומלון יערות הכרמל, הוא נבנה על פי תקני איכות ובטיחות מחייבים ומחמירים, ומעוצה לנוי ולהידור להנאת הפוקדים אותו והשוהים בו. עיניכם הקוראות עדות: מזומנת לכם חוויית אירוח אולטימטיבית.

כתובת המלון: רחוב עמק רפאים 3 ירושלים

 

מלון אוריינט