מלון פאבליקה הרצליה

מלון פאבליקה הרצליה הוא מלון חדש של רשת מלונות ישרוטל בהרצליה (רחוב גלגלי הפלדה 2 הרצליה). במלון 159 חדרים וסוויטות ובו חמש קומות,  מציע לאורחיו מתחם ספא מפואר, בריכה על גג המלון, מסעדה ובר, חדר כושר גדול ומאובזר. את מלון פאבליקה עיצבה דנה אוברזון בסגנון אורבאני-מודרני.

מיקומו של מלון פאבליקה הרצליה ממוקם בלב מרכז העסקים בהרצליה פיתוח ומאפשר למי שפוקדים את המקום לרגל עסקיהם לשלב את המהנה עם המועיל.

 

מלון פאבליקה הרצליה

 

קונספט ייחודי של מלון פאבליקה

ייחודו של מלון פאבליקה הבנוי על קונספט המכונה ONE OF US  ומיושם בערים מרכזיות רבות ברחבי העולם, וכולל כבר כיום מועדון של 1000 חברים, מציע שילוב בין עסקים וחברה, מתוך זיהוי הביקוש לנגישותם וזמינותם של שירותים שונים של אירוח, בילוי וחברה עבור בעלי עסקים.

מיקומו של מלון פאבליקה הרצליה מקל ומסייע לאנשי עסקים לקיים גם פגישות עסקיות במתחם מיוחד המיועד לקיומן וגם מחוץ לו. שירותי הסעדה ופינוקים שונים מאפשרים לאגור כוחות לפני פגישות ואחריהן, לנצל את שעות הפנאי לזמן איכות ובילוי.

מי שנהגו לשהות בבתי מלון בתל אביב ונאלצו לנסוע לפגישות להרצליה וממנה יוכלו לחסוך זמן וכסף כאשר ייפתח המלון ויאפשר להם להיות קרובים למרכז העסקים בהרצליה, שם ממוקמות חברות שונות בתחום ההייטק.

 

מלון פאבליקה הזמנות

 

מלון פאבליקה הרצליה - חוויית שהות, חוויית שירות

כמו כל המלונות ברשת בכלל והיוקרתיים שבהם בפרט, גם מלון פאבליקה יציע חוויית שירות מיוחדת, קל וחומר כאשר הוא יתבסס על התפיסה הייחודית של ONE OF US .

עוד לפני פתיחתו כבר עורר המלון עניין רב בקרב אנשי עסקים. מלון פאבליקה הרצליה יאפשר למי שישהו בו ליהנות מההיצע התרבותי המגוון הקיים בגוש דן בכלל ובתל אביב בפרט ועם זאת ליהנות מפרטיות ומשקט.

תחת קורת גג אחת (ומעליו- בריכה...) יוכלו אורחי המלון לנצל את שהייתם בו למנוחה, לפעילות ספורטיבית, למפגשים עסקיים וחברתיים, לארוחות טעימות, ולהנאה אסתטית מעיצוב מלון פאבליקה.

במלונות הרשת בכלל ובמלון פאבליקה הרצליה בפרט יוכלו האורחים לחוש ולחוות את משמעותה של התפיסה המנחה את מדיניות הרשת לפיה אורחי המלון הם הנכס היקר ובחשוב ביותר שלה; עבורם ולמענם נבנים מלונות חדשים ברמה ובאיכות ללא פשרות, במחירים אטרקטיביים, תוך ניצול ומיצוי האפשרות לשלב עסקים והנאה.

בניית המלון במיקום הנבחר, במרכז העסקי, היא ביטוי להבנת הפוטנציאל הרב הגלום במיקומו ומתוך זיהוי דרישה של אנשי עסקים רבים להתארח ולשהות במקום שיאפשר לכם לנצל היטב הן את זמן העבודה והן את שעות הפנאי.

מלון פאבליקה ממוקם ברחוב גלגלי הפלדה 2 הרצליה.

 

מלון פאבליקה